לעבוד מתוך תשוקה

לא מעט מאתנו רוצים לעבוד  במה שאוהבים, לחוש מסופקים ומוגשמים ולא ממש מבינים איך לעשות זאת, איך עלינו לקבל החלטות, לזקק את הרצונות האמיתיים ,כתוצאה מכך חלקנו חשים תקועים, מבולבלים ומיואשים

המטרה של הייעוץ הזה לעזור לך להכיר את התשוקות ושאיפות האמיתיות שלך על מנת לעבוד וליצור מתוך תשוקה, חיבור למהות וייעוד שלך.

התהליך כולל יצירת הצהרת ייעוד, זיהוי מניעים ומוטיבציות בקריירה, נטיות וכישורים קיימים, חלום תעסוקתי, ערכים אישיים ותעסוקתיים, היכרות עם דפוסי קבלת החלטות אישיים, הגברת מוכנות לשינוי, בניית חזון אישי בשילוב קריירה מצליחה ובניית תוכנית פעולה. כל תהליך ייעוץ כולל ליווי רגשי שמאפשר לך לבצע תהליך שינוי באופן אופטימלי. גישות בהן נעשה שימוש: גשטאלט, NLP, חוויה סומטית, דיאלוג פנימי, פקטורי הצלחה SFM ועוד.

התהליכים מיועדים לאנשים שנמצאים בצמתי דרכים (חוסר סיפוק בקריירה נוכחית ומיצוי, בחירת מסלול לימודים, שחרור מצה"ל, שדרוג תפקיד, מחלה, לידה, פיטורין, מעבר משכיר לעצמאי, מעבר מעצמאי לשכיר, הכנה לפרישה, שינויים משפחתיים ועוד), אנשים שרוצים לבנות קריירה שניה בה יצליחו לחוש מוגשמים ומסופקים, אנשים שמחפשים בקריירה ובתעסוקה מקור לצמיחה וגדילה אישית.

ייעוצים במתכונת מייעוץ חד פעמי "לצאת מהפלונטר" ועד ייעוץ תהליכי קצר של 3-5 פגישות, וגם אימון קריירה מתמשך עד 10 פגישות.

במהלך הייעוצים נעשה שימוש בשאלוני אבחון לזיהוי מוטיבציות/מניעים וצרכים בקריירה- שמאפשרים לדייק את התהליך, לקצר חיפוש וחקירה אישית, להמשיג דברים שחשובים לאדם. כולל המלצה לסוגי ארגונים מתאימים/סוגי התפקידים מבחינתה מיומנויות  וערכי העבודה.

 

סדנאות מעשיות לקהל רחב:

סדנאות מעשיות לזיהוי המוטיבציות בעולם העבודה או עסקים "לנוע מתוך תשוקה בקריירה"

בשלב הזה סדנה חד יומית (בת 4 שעות) , במהלכה מדייקים את המוטיבציות המניעות את האדם בעשייה יומיומית, תשוקות ומה הוא באמת אוהב ונהנה לעשות, מה גורם לו לנוע ולפעול למען עצמו ואיך יכול לחוש מסופק בקריירה או בעסק. מוטיבציות עוזרות לאדם לקבל החלטות, לבחור בין החלופות בתעסוקה או במיקוד עסקי, לפסל את התפקיד הנוכחי כדי שיביא סיפוק והנאה בעבודה ועוד.

במהלך הסדנה נעשה שימוש בשאלון מקוון "מזהה  המוטיבציות ומודלים נוספים מתחום צמיחה אישית וייעוץ בהתפתחות קריירה. הסדנה מתקיימת כל כמה חודשים, בעיקר באזור תל אביב והשפלה.

כמו כן- בנוסף לסדנה פרונטלית ישנה גרסה אינטרנטית של הסדנה - שניתן לבצע בזמנך הפנוי בביתך.משובים שכירים:


"התנגדות שלי לתהליך בירור הקריירה העתידית הייתה גלויה וברורה, ובכל זאת המשכנו. בסופו של דבר הצליחה מרי להנחות אותי להבין את מטרתי ודרך הפעולה שלי, להבין שיש ביכולתי להצליח . וכבר יש לי כיוון והבנה שאני אכן יכול!!!" נ.ג., גן יבנה,  בן 63


''הגעתי למרי אחרי התקופה של 10 שנים בהם גידלתי את ילדיי ולא עבדתי, מרי עבדה איתי בסבלנות על מי אני, מהן החוזקות שלי,מה אני רוצה,  במה אשמח וארצה לעבוד וכו'. במהלך התהליך הכרתי לראשונה את היתרונות שלי, הסתכלתי אחרת על החיים, לא מזוית הישרדותית. היום אני עובדת מזה שנתיים פלוס כמורה מקצועית, משרה
מלאה. השתלבתי מהר מאוד, אוהבת לעבוד ולגדל את ילדיי" ע.ה., רחובות, בת 37


"מרי, רציתי לשתף אותך. כבר כמה ימים אני חושבת מה אני רוצה לכתוב לך אחרי הפגישה הכל כך משמעותית שלנו.
אז כמו שכבר אמר פעם איזה סיני חכם: המורה מופיע כשהתלמיד מוכן. באתי מוכנה. מוכנה לנסות, מוכנה להעז, מוכנה לשנות.לא מוכנה לוותר, לא מוכנה להתפשר, לא מוכנה להמשיך בשביל שסללו בשבילי. 
רוצה שביל משלי. בפגישה איתך נפגשתי גם עם ה"אני הרוצה להיות" שלי, כל חיי לקח לי זמן ללמוד להיות בעמדה של "אני רוצה בשביל עצמי ".
תמיד היה מישהו או משהו חשוב יותר.והמפגש בינינו נתן הד חזק לחלק בתוכי שרוצה יותר.
עשיתי חלק משיעורי הבית שנתת לי וביניהם דברתי עם בן זוגי, חברים, בני משפחה וקולגות וכולם ללא יוצא מן הכלל תמכו בי לגמרי ואמרו לי ללכת על זה.
הדברים שעלו בפגישה שלנו ממשיכים וימשיכו להדהד בי. אמשיך לעדכן, תודה על הכל" 
י.ו, + 3, מודעין  


"מרי היקרה , אחרי תקופה ממושכת של
התלבטויות בתחום הקריירה, מודעת  הפייסבוק שלך צדה את עיניי ונגעה בי
במקום הכי מדויק. מכאן זה המשיך לשיחה
טלפונית שבסופה לא היה לי ספק שכדאי לי מאוד לפגוש אותך, כי את בהחלט זו שעשויה להוביל אותי למציאת שביל הקריירה הנכון לי אחרי תקופה ממושכת של התלבטויות  .
הפגישה איתך היתה בהחלט חוויה עוצמתית .בתהליך ייחודי הובלת
אותי לגלות כל כך הרבה על עצמי ובעיקר על מה שמסתתר עמוק בתוכי. 
הענקת לי המון ביטחון וחיזוק , תובנות וכללי החלטה לקראת יציאה לדרכי החדשה .
לאחר פגישתנו , תהליך חיפוש הדרך החדשה התחיל לנוע בקצב די מהיר ואפילו מסחרר.
את ההחלטה הלא פשוטה אני עומדת לקבל תוך מספר שעות...
תודה לך על הכל !
היה לי העונג והכבוד להכירך,
תודה על הסבלנות, הרגישות ובעיקר המקצועיות.

מה שלא יהיה, לא שוכחת את הפגישה והתהליך איתך. זה תרם לי המון לביטחן, ליכולת ההחלטה והבחירה בין החלופות. המון תודה על הכל
בהמון הערכה" , ש.ש., בת 46, +3, חולון 


מרי הי שלום לך

התהליך עבד מקסים. 

אני אמא לתינוק מקסים. 

במשרה ניהולית, מהמפגש שלנו, למדתי לדרוש ולדבר. 

המפגש מאוד מאוד עזר לי. 

וכשאחזור מחופשת לידה, רוצה לבוא שוב לעוד ייעוץ. 


מרי, מאוד עזרת לי.. עכשיו אני יותר ממוקדת,וזה נותן לי לסדר את החיים שלי,בדיוק לפי המטרות והשאיפות ,בצורה מסודרת, ולא מבולגנת. 

 

תודה מרי 

 

מ.ס., באר יעקב, בת 29


 


 

רוצים לעבוד מתוך תשוקה? לבדיקת התאמה לתהליכי MWay צרו קשר:

marykeslerlupu@gmail.com | 

 

או השאירו לנו כאן פרטים ונשמח לחזור בהקדם:משוב על הסדנה הפרטית:


"הסדנא הייתה מאוד מפרה. עוזרת לשים פוקוס ביכולות ובמה שחשוב לנו. עוזרת להתמקד יותר בכיוון שנכון ומתאים לנו. תודה רבה". מ.ר.
 
 
"תודה רבה על הסדנא. היה נחמד מאוד ומכוון,  זה נתן לי עוד קצת חידוד לגבי הכיוון המקצועי", ר.ג.
 
"תודה רבה על הסדנא המעניינת. חייבת להודות שלמרות שנרשמתי בהתלהבות, לקראת המפגש היו לי ספקות באשר לכמה שסדנא יכולה להביא לגילוי תשוקה בעבודה.
הופתעתי כי הסדנא ממקדת ונותנת תרגילים שצריך לעשות אחת לתקופה, כי אנחנו משתנים כל הזמן. מה שקיבלתי זה הזדמנות לשאלות שצריך לשאול את עצמינו, יותר מיקוד ודרך. וזו נקודת התחלה מדהימה. היחס והתשובות לכל אחד ואחד היה מקצועי ביותר.", מ.י.
 
 
"היתה סדנא נהדרת שחשפה אותי לקריטריונים שאני לא מכירה . מתכוונת לעשות עם עצמי עבודה בבית ומקווה שבזמן הקרוב אתחיל לצעוד לכיוון חדש.
פשוט לפנות זמן לעצמך ולמה שחשוב לך. אחרת זה תמיד נדחק הצידה" ד.פ.
 
 
"באתי לסדנא של מרי כשאני נמצאת בצומת דרכים מבחינת עיסוק עבודה. לא ידעתי למה לצפות והיו בי חששות. כשנכנסתי לסדנא ומרי חיכתה לנו פתאום הרגשתי ביטחון וידעתי שהגעתי למקום הנכון.מרי משרה אווירה מאוד נעימה, מתייחסת אישית לכל אחד ואחד. עוזרת למקד את עצמינו ולתת אלטרנטיבה למחשבות מקובעות שיש לנו.
גם בתום הסדנא נותנת תמיכה לעתיד ואפשרות ליצור קשר עימה. אני מאוד מרוצה!" ס.ל. 
 
"שמחתי להכיר אותך מאוד, את מקצועית ומקסימה ונותנת בטחון. אני אישית מאוד נהנתי מהסדנא, למרות שהזמן לא הספיק לי, רציתי יותר...:). שנהנים הזמן עובר מהרוזו פעם הראשונה שאני עושה משהו עבורי!
אין ספק שאי אפשר לפתור הכל ב - 3 שעות כפי שהסברת, 
אהבתי את השיחות המשותפות בסדנא, הרגשתי שאני לא לבד, 
היה כייף לפגוש עוד אנשים ולשוחח ולקבל ממך עצות, הייתי שמחה לפגוש אותך שוב, יש לי מספר אופציות בראש להסבה.תודה רבה!!!" ש.י.
 

 
"כשבאתי לסדנא הייתי במצב של כמה ערוצי בחירה. הסדנא ממש קבעה יתד במה שחשבתי להתקדם בו והוריד ממני את הספקות, מאחר והוכיחה שחור על גבי לבן מה ייתן לי הכי הרבה סיפוק והנאה. השאלון היה מקיף מאד ומעניין למילוי. ממליצה לכל מי שרוצה להתקדם במילוי הפוטנציאל שלו ורוצה לדייק את הכיוון. היה מקסים ומקדם. היא עזרה לי עם המיקוד וזה כיף אמיתי.היכולת לזהות את המוטיבציות שמניעות אותנו ולפעול לפי סדר הופעתן עוזר בכיוון הנכון. תודה מרי האלופה" א.א.

 


 

רוצים לעבוד מתוך תשוקה? לבדיקת התאמה לתהליכי MWay צרו קשר:

marykeslerlupu@gmail.com | 

 

או השאירו לנו כאן פרטים ונשמח לחזור בהקדם: