פיתוח עסקי של עצמאי.ת/בעל.ת עסק חדש/קיים "לנהל עסק מתוך תשוקה"

כבעלי עסקים אנחנו נתקעים בדרכינו לא באמת בגלל מחסור במשאבים (כסף, זמן, ידע, כוח, קשרים....) אלא בגלל שלא שאלנו את עצמינו בתחילת הדרך כמה שאלות חשובות: למה, מלבד הפרנסה, הקמנו את העסק? מהי התרומה הייחודית שלנו לעולם? איזה שינוי אנחנו רוצים להוביל? איזה בעיות ומצוקות רוצים לפתור? ולמה, בכלל, העולם זקוק לעסק כמו שלנו?

וכן לנהל עסק זה מסע התפתחותי לכל דבר. לא רק להצליח בזירה עסקית אלא להיות מאושר ומחובר יותר, שמח, מעניק ומשפיע כמו שאנחנו באמת יכולים.

המטרה של ייעוץ ואימון מסוג הזה לסייע לך לדייק את דרכך העסקית והאישית על ידי הגדרת הדנ"א העסקי שלך, חידוד המניעים האישים שגרמו לך לרצות להקים עסק/להיות עצמאי, למפות ערכים אישיים ועסקיים, לזהות אמונות מגבילות ומקדמות בדרך, לדייק ולאפיין את הבשורה העסקית אותה העסק רוצה להפיץ כחלק משליחותו, לזהות את השאיפות האישיות והעסקיות שלך לגדילה וצמיחה עתידית,  להגדיר חזון עסקי בשילוב עם חזון אישי, ולבנות תוכנית פעולה ליישום החזון והצלחה כלכלית.

ייעוץ והנחיה נעשים בדרכים שונות: מפגישת מיקוד חד פעמית ועד לתהליך ליווי של מספר המפגשים. כמו כן- מתקיימות סדנאות קבוצתיות שמטרתן לסייע לצמיחה עסקית.

מתאים לבעלי עסקים שמחפשים בעסק תחושת משמעות וערך, מעבר לפרנסה נטו, כאשר העסק בשלב התחלתי וגם בשלבי המשך כשקיימת תקיעות בעסק, חוסר בהירות לגבי העתיד, רצון למתג מחדש, או לצמוח עסקית.

שירותים לדוגמא: אבחון עסקי, בניית תוכנית עסקית, אפיון קהלי היעד, הגדרת חזון ובניית תוכנית פעולה בהתאם, זיקוק הדנ"א העסקי ועוד


רוצים לנהל עסק מתוך תשוקה? לבדיקת התאמה לתהליכי MWay צרו קשר:

marykeslerlupu@gmail.com | 

או השאירו לנו כאן פרטים ונשמח לחזור בהקדם:משוב עסקי:"הגעתי אליך כשידעתי בגדול מה אני רוצה לעשות, אבל לא היה לי מושג איך
אני הולכת לעשות את זה.
עזרת לי לדייק לעצמי את המוטיבציה האמיתית שלי לפתוח את העסק הזה.
שאלת אותי שאלות שלא חשבתי עליהן, אבל שם היו טמונים המוטיבציות
האמיתיות וכל מה שמעכב אותי.
הבנת לי את התהליך של בניית העסק, גרמת לתהליך לקרום עור וגידים
ולהעלות בשר (נשמע קצת קרניבורי...), ולהיות ברור היכן שהיה ערטילאי לגמרי.
לא ויתרת לי כשאני ויתרתי לעצמי.
יש לך ידע עצום והתלהבות רבה, ואת באמת עובדת ותומכת מתוך תשוקה וזה
מידבק.
כשממש קשה לי את יודעת לפרוט את התהליך למשימות קטנות יותר, פחות
מאיימות.
את פשוט לא מרימה ידיים, ממשיכה להאמין ולתמוך בי.
", מ.ד,. בת 49, גן יבנה


 
 
"מרי ליוותה אותי בתהליך גדילה בתור מטפל ובתור בעל עסק. זו היתה חקירה לעומק של הצרכים, היכולות ,החוזקות וגם החלקים שבי שזקוקים לצחצוח.
יצאתי מהפגישות עם מרי בהתרגשות, בהרגשה שאני יודע לאן אני רוצה וכדאי לי להמשיך.
גם כשהיו רגעים לא פשוטים, מרי לא וויתרה והמשיכה ללוות באדיקות ובמקצועיות ." רביב ג., בן 43, רחובות
 
 
 
 "מרי היקרה
תודה רבה על מפגש מהנה ופורה.
ראשית, השאלון ששלחת לי לפני המפגש, היה טיפולי כבר בשלב שהייתי צריכה למלא אותו. איפשר לי להיות יותר ממוקדת בצרכים שלי, וכמובן כיוון אותך לקראת המפגש שלנו.
במהלך המפגש, עשינו סקירה מקיפה אבל עניינית על החזון שלי, על דרכי הפעולה. למרות שהיה לי נסיון עשיר ויצירתיות בפעולות מקדמות, עזרת לי לשיים אותן בצורה מקצועית ואף למיין אותן לפי טרמינולוגיה עסקית.
לבסוף, הובלת אותי להבין איזה כיוון ואיזה פעולות אני רוצה לקדם בעסק שלי, בטווח הקרוב והרחוק, ובמה למקד את המאמצים בעתיד.
אני חושבת שמה שהכי עזר לי, זה שאת גם מבינה ומכירה את המקצוע שלי, וגם מבינה בניהול עסקים. זה שילוב שטרם פגשתי עד היום. אני אשת טיפול מקצועית ומנוסה, אך חסרת ידע ונסיון בתחום העסקי, עזרת לי לנתח את נסיון העבר, את המטרות שלי לעתיד, ולבנות תוכנית עבודה שמתאימה לי בדיוק.
תודה רבה!" ר.ק., בת 38, מזכרת בתיה


נפגשתי עם מרי כדי לקבל כלים והכוונה בדרך לפתיחת עסק עצמאי. כבר לפני הפגישה, נתבקשתי למלא שאלון עם שאלות שגרמו לי להתבונן ולמקד את עצמי במטרה שלי בפגישה ולהגיע אליה מוכנה יותר. במהלך שיחתנו בפגישה ותוך כדי השאלות של מרי קיבלתי הכוונה והבנתי יותר לעומק מה הציפיות והמטרות שלי בפתיחת עסק, מה חשוב לי ועל מה אני יכולה לוותר. יצאתי עם כלים ועם ביטחון להתחיל לבצע פעולות שיעזרו ויקדמו את פתיחת העסק, ועל כך אני מודה לה מאד!!!"
י.כ. בת 31, נס ציונה 

 
"יצרתי קשר עם מרי מתוך תקוה שהיא תוכל לעזור לי לארגן את המחשבות והבלבול ולהעלות אותי והעסק שלי על דרך עם כיוון יותר ברור.
פגישת המיקוד עם מרי נתנה לי כלים משמעותיים להמשך. מרי לא נותנת תשובות. מרי שואלת שאלות חשובות והרבה ולכן לא מפתיע שיצאתי מהםגישה עם הרבה נקודות למחשבה, לא בהכרח תשובות.
מרי משרה בטחון ומקצועיות ונתנה לי הרגשה שהיא לגמרי סומכת עלי בענין התשובות לשאלות האלה. שאלות הכוונה הכרחיות, שהתשובות להן, כשיבואו מתוכי, יוכלו לכוון אותי הלאה בעסק שלי.
תודה לך מרי יקרה מעומק הלב על פגישת מיקוד משמעותית והכרחית להתנעת העסק שלי.", ש.ה., בת 51, מודעין


רוצים לעבוד מתוך תשוקה? לבדיקת התאמה לתהליכי MWay צרו קשר:

marykeslerlupu@gmail.com | 

או השאירו לנו כאן פרטים ונשמח לחזור בהקדם: